ארגזים למעבר דירה

ארגזים למעבר דירה - פלאבוקס

ארגזים למעבר דירה מקרטון? לא עוד!

חברת פלאבוקס מציעה פתרון חדשני לאריזת תכולת דירה!

במקום ארגזים למעבר דירה ניתן לשכור קופסאות פלסטיק בגדלים שונים. קופסאות הפלסטיק של פלאבוקס עשויות מחומר קשיח ואיכותי ולהן מכסה תואם הנסגר הרמטית!

בנוסף לחבילה הבסיסית במחיר מבצע מדהים של 299 ש"ח בלבד שאנו מציעים, תוכלו להינות גם משירות משלוח ואיסוף הציוד ע"י החברה ללא תוספת תשלום!!! 

צרו עימנו קשר עוד היום והזמינו את ציוד האריזה של פלאבוקס אשר יבטיח מעבר דירה בטוח בלב שקט! 

חייגו עכשיו: 1700-700-030

לדף הבית של פלאבוקס לחצו כאן.

ארגזים למעבר דירה העשויים מפלסטיק – מדוע כדאי להשתמש בהם?

תנאי האריזה נוחים ומספקים הגנה מלאה על התכולה:

  • הגנה על תכולה שבירה:

ציוד האריזה של פלאבוקס הינו הפתרון האידיאלי לתכולה שבירה. הקופסאות העשויות מפלסטיק קשיח מאפשרות אריזה של כלי זכוכית ללא חשש מפני ניפוץ או סדיקה של התכולה. שלא כמו אריזות קרטון, קופסאות הפלסטיק יציבות במיוחד ובכך מגנות על התכולה גם בשלבי ההובלה.

  • עמידות בפני מים:

ארגזים למעבר דירה העשויים מפלסטיק קשיח מבטיחים הגנה מלאה מפני רטיבות. תכולת הדירה אינה חשופה לנזקי גשם, משטחים רטובים עליהם מונחים הארגזים או כל מקור לחות אחר.

  • סגירה הרמטית:

בניגוד לאריזות קרטון, ארגזים למעבר דירה העשויים מפלסטיק נסגרים הרמטית. אין צורך בסגירתם באמצעות סרט הדבקה  – תהליך מייגע ומסורבל האורך זמן רב, אשר בנוסף לקושי הכרוך בו, אף אינו מספק סגירה הרמטית של הארגזים. הסגירה המוחלטת של קופסאות הפלסטיק מעניקה הגנה נוספת לתכולת הדירה.

  • סדר וארגון:

את קופסאות הפלסטיק ניתן לערום בקלות אחת ע"ג השניה. גודלן הזהה מאפשר ליצור ערימה מסודרת כאשר כל קופסה עומדת בצורה יציבה וישרה וכך גם התכולה אינה סובלת מתזוזות מיותרות.

  • חיסכון במקום:

ארגזים למעבר דירה עשויים לתפוס שטח נרחב. כל עוד תהליך האריזה לא הסתיים והדירה עדיין מאוכלסת קשה מאד להתנייד בדירה כאשר ארגזים מונחים בכל פינה. קופסאות הפלסטיק הנערמות זו על זו בדיוק מושלם תורמות לחיסכון במקום ומקלות על התזוזה בדירה.

  • חיסכון בזמן:

אריזת תכולת דירה הינה משימה לא פשוטה. חלוקה נכונה של התכולה עשויה לקצר באופן משמעותי את פרק הזמן שיידרש לביצוע המשימה. ציוד ארגזים למעבר דירה כמו זה שמציעה חברת פלאבוקס מאפשר אריזה מהירה וחלוקה הגיונית וברורה של התכולה. הציוד כולל בין היתר ארגזי פלסטיק בשני גדלים שונים ותיק פלסטיק דק. הארגז הגדול מיועד לאריזת בגדים, צעצועים ונפח, הארגז הבינוני משמש לאריזת ספרים וכלים שבירים ובתיק הפלסטיק ניתן לארוז שמיכות, כריות, מעילים וביגוד.

תהליך הפירוק קל ומהיר:

  • פתיחה קלה:

מכיוון שלא נעשה שימוש בסרט הדבקה בשלב סגירת הקופסאות, תהליך הפתיחה הינו פשוט ומהיר. המכסים מוסרים בקלות ואין צורך במספריים, סכין או כל כלי עזר אחר על מנת לפתוח את הקופסאות.

  • מצב תכולה אידיאלי בעת הפתיחה:

חלוקת התכולה בצורה מאורגנת בשעת האריזה מחד ויצבותן של הקופסאות הקשיחות מאידך תורמות לעובדה כי התכולה נשארת מסודרת בדיוק כפי שהיתה כשנארזה. כך ניתן לפרוק את התכולה הישר לתוך הארונות בדירה החדשה ללא צורך במיון או קיפול מחדש.

  • חיסכון במקום לאחר הפירוק:

בפלאבוקס עוצבו קופסאות הפלסטיק באופן מיוחד כך שבתום פירוק התכולה ניתן להכניס את הקופסאות הריקות אחת לתוך השניה. עובדה זו תורמת רבות לחיסכון במקום בדירה החדשה בכל שלבי תהליך פירוק התכולה.

  • ידידותי לסביבה:

ארגזים למעבר דירה העשויים מפלסטיק מאפשרים שימוש רב פעמי במוצר. איכות הסביבה נשמרת מכיוון שכמות זבל גדולה נחסכת. הקופסאות עשויות מפלסטיק ולא מקרטון ובכך לא נגרם נזק אקולוגי הנוצר מכריתת עצים.

האתר נבנה על ידי חלב ודבש בניית אתרים