אודותינו

החברה הוקמה בשנת 2010 ע"י אבי ודוד. הרבה סיבות גרמו להקמת חברה להשכרת ארגזים למעבר דירות:

 • העברה ירוקה השומרת על איכות הסביבה. הארגזים שברשותנו עשויים מפלסטיק קשיח ונועדו לשימוש רב פעמי להבדיל מקרטון העשוי מעצים ולאחר השימוש נזרק.
 • ניתן לראות לקוחות שמעבירים את תכולת דירתם באופן עצמאי, מחפשים קרטונים בסופרים, ליד הקניון או בפחי האשפה. הקרטונים שהם מוצאים קרועים, מלוכלכים ולעיתים רטובים. אצלנו – הארגז מגיע לאחר ניקוי יסודי, נקי, לא שבור ולא רטוב.
 • החיפוש אחר קרטונים מצריך יציאה מהבית, סחיבת הקרטונים, הוצאות דלק וכמובן דבק מסקינטייפ לסגירת הקרטון. הארגזים שלנו מגיעים עד בית הלקוח ונלקחים מהבית החדש. אין צורך לצאת מהבית וכל הארגזים נסגרים עם מכסה, ללא דבק ואף קיימת אפשרות לנעילת הארגזים באמצעות אזיקונים.
 • פתרון מושלם לחברות ההובלה שמספקות קרטונים ללקוחותיהם, אין צורך לקנות את הקרטונים, לאחסן אותם, לשלוח רכב לאיסוף וגם אז חצי מהכמות היא בלאי.
 • שמירה על הציוד הנארז – כאשר עורמים קרטונים אחד על השני קיים סיכוי גבוה מאוד שהקרטון שנמצא למטה יימעך ואם יש בתוכו תכולה שבירה סביר להניח שהיא תשבר. הארגז שלנו עשוי מפלסטיק קשיח שניתן לערום אחד על השני ללא חשש למעיכת הארגז שמתחת, אפילו אם נארזה בו תכולה שבירה ו/או לא מלאה.
 • שיפוצים – הרבה אנשים שמשפצים את דירתם אורזים את הציוד והתכולה ומשאירים בדירה בפינת חדר מסוים. ארגזי הפלסטיק שלנו אטומים לאבק ומים, ניתנים לנעילה ואפשר להשאירם בשיפוץ ללא כל חשש לתכולתם.
 • זמן האריזה – כדי לארוז בקרטון צריך לבנות את הקרטון, לסגור צד אחד, להפוך ולאחר האריזה לסגור את הצד השני. ארגזי הפלסטיק שלנו מובנים, לוקחים ארגז, אורזים וסוגרים עם מכסה, כך זמן אריזת תכולת הדירה מתקצר בחצי.
 • עובדה – כל הלקוחות שארזו את תכולת דירתם בארגזי פלסטיק ועברו בעבר עם קרטונים, מציינים שההעברה בארגזי פלסטיק היא חוויה שהקלה על המעבר בזמן ובאיכות ההעברה. למעשה, אין לקוח שלא היה מרוצה ומאושר מהשינוי ומההבדל של הקרטונים.

חברת פלאבוקס – השכרת ציוד אריזה למעבר דירה

חברת פלאבוקס הוקמה ע"י אנשי מקצוע מתחום ההובלות והאריזה.שילוב הידע הקודם והנסיון הרב של בעלי החברה בתחום ניכרים במוצר הסופי של פלאבוקס.

פלאבוקס – מעבר דירה בלב שקט

 • הגנה על התכולה:

במקום לעבור את תהליך מעבר הדירה תחת חששות כבדים מפני נזק לתכולה שבירה, אובדן פריטים, רטיבות העשויה לפגוע בפריטים יקרי ערך, פלאבוקס מציעה קופסאות פלסטיק קשיחות ואיכותיות המספקות הגנה מירבית לתכולה.

 • אריזה קלה, פשוטה ומהירה:

בעלי החברה ביקשו גם למצוא תחליף לתהליך המתיש של הדבקת קרטונים לאריזה באמצעות סרט הדבקה – פעולה אשר אורכת זמן רב ודורשת מאמץ פיזי וטרחה. קופסאות האריזה של פלאבוקס אכן מהוות תחליף אידיאלי לקרטונים מכיוון שלכל קופסא ישנו מכסה תואם הנסגר בקלות ובמהירות. הסגירה הינה הרמטית ומבטיחה הגנה מושלמת על התכולה. ניתן אף לנעול את הקופסאות באמצעות אזיקונים.

 • שומרים על עולם ירוק ונקי:

בפלאבוקס שמים דגש מיוחד על איכות הסביבה! המוצרים של פלאבוקס ניתנים לשימוש רב פעמי וכך נחסכת פסולת מיותרת. גם חומר הפלסטיק ממנו מיוצרות הקופסאות מונע נזק אקולוגי הנגרם מכריתת עצים לצורך ייצור אריזות קרטון.

 • משלוח ואיסוף המוצר:

בנוסף לכל היתרונות שבמוצר עצמו, חברת פלאבוקס מבצעת משלוחים ואיסוף מבית הלקוח בתום השימוש – ללא תוספת תשלום!

 • שירות ומחיר ללא תחרות:

בפלאבוקס שמים את הלקוח במקום הראשון ולכן תוכלו למצוא אצלנו: שירות מעולה, נציגי חברה אדיבים ומחירים מצוינים!

אם גם אתם רוצים להצטרף למאות לקוחותינו המרוצים ולעבור דירה בלב שקט צרו עימנו קשר עוד היום: 1-700-700-030

פלאבוקס – השכרת ציוד אריזה למעבר דירהרחוב תובל ירושלים90620

האתר נבנה על ידי חלב ודבש בניית אתרים